INFORMÁCIE

17.2.2020

Aktuálne novinky

Prinášame vám celkom nový pôžitok z hry na verzií Minecraft 1.14.4 - 1.15.2


Naša komunita je úplne nová, preto sa snažíme robiť pomalé kroky k tomu, aby sme vám poskytli, čo najlepší zážitok z hry nezabudnite, že ste pre nás najdôležitejšou časťou servera bez vašej podpory komunita nemôže rásť tak veríme, že spravíme všetko, preto, aby ste boli, čo najviac spokojný s našim serverom.

Aktuálne informácie vám budeme poskytovať na našej Facebook stránkeInstagrame a webovej stránke Craftuj.sk

INFORMÁCIE O SERVERI

Dungeons Bossové

Autor: Awass

Vážení hráči, máme tu pro Vás nový článek o Novinkách na serveru, tentokrát jsem si připravil článek o “Bossech”. K bossům se dostanete pomocí dvou cest.
Použijete příkaz /help a levým dolním rohu bude ikona "bossové".
Použijete příkaz /warp bossove.

Už ze slova “Boss” si můžete odvodit o co půjde, půjde o to že pomocí cest který jsou napsány výše, se dostanete k "Boss Selectorovy", kde si vyberete libovolného "bosse".

Bossové se dělí na různé obtížnosti (Easy, Medium, Hard) ,aby jste se k "Bossovi" dostali budete potřebovat vstupný které bude napsané o každého "bossa" jinak. Po vybrání "bosse" klikněte levým tlačítkem myši a teleportuje Vás to k "Bossovy". Samozřejmě budete potřebovat vlastní brnění a meč a další věci. Po zabití "bosse" dostanete klíč od jeho truhly, truhly se nachází u "boss selectora".
Ceny jsou různé a jsou rozděleny na procenta.

Kúzelník

Autor: Awass | upravil Andr3bas 

Kúzelník je nová funkcia, ktorú vám prináša náš server tento kúzelník vám dá za základný obnos 20 level skúsenosti náhodný bonus zápornou aj kladnou hodnotou táto hodnota podľa šťastia je len čisto náhodná ovplyvniť sa dá iba vtedy ak si kúpite drahšiu knižku, a to za 40 alebo 60 level, tieto schopnosti, ktoré vám dá kúzelník sú špeciálne a líšia od iných kúzelných kníh.

Kúzelníkovi sa dá dostať s tromi spôsobmi.
1. Použijete príkaz /help a vľavo dolnom rohu bude ikona "Kúzelník" keď na to kliknete ľavým tlačítkom na myší tak vás to teleportuje kúzelníkovi.
2. Napíšete príkaz /warp kúzelník, ktorý vás teleportuje kúzelníkovi.
3. Spočíva v tom, že rovno z miesta, kde je Spawn prejdete na miesto rovno, kde je kúzelník.
Dúfame, že sa vám naša novinka na serveri bude páčiť a nezabudnete nás sledovať naďalej.

Serverove pomocné menu

Autor: And3bas

Neboj sa všetko nájdeš hneď a okamžite už nemusíš pátrať príkazom /help ti celú hru usnadní.

V tomto menu nájdeš, ako si zakúpiš VIP, ako sa dostaneš Enchanterovi svoj status postavy Kity, ktoré si môžeš vybrať a napovedá, ktorá ti poradí kam máš ísť.

A v prípade, že by si nevedel rady tak ti pomôže náš Helper tým kam sa máš dostať!

Spawn

Autor: And3bas

Náš spawn je zasadený stredovekom štýle hry.

Uvidíte u nás najmodernejšie stavby, ktorí postávali naši builderi spawn bude naďalej expandovať a sním budeme rozširovať a budovať krásu nášho servera.

Na spawn sa dá dostať príkazom /spawn

Používame cookies, aby sme vám poskytli čo najlepší zážitok. Prečítajte si našu politiku cookies.